Ogłoszenia | parafia-moszczanica

11  lipca 2021 r. XV Niedziela Zwykła

Stream Ewangelia - XV Niedziela Zwykła (rok B) by Dominikanie Służew |  Listen online for free on SoundCloud

1. Dziękujemy nowożeńcom Szymonowi i Barbarze za posprzątanie kościoła i ubranie ołtarzy kwiatami na dzisiejszą niedzielę. Na przyszłą niedzielę prosimy o to również nowożeńców.

2.  5 lipca b.r.  ks. Kard. Kazimierz Nycz przesłał do parafii list w sprawie szczepień przeciw COWID – 19. Można z nim zapoznać się na stronach internetowych Archidiecezji Warszawskiej. Jest on również wywieszony na tablicy ogłoszeń przed kościołem.

3. Trwają wakacje. Młodzieży i dzieciom życzymy aby były one dla nich czasem radosnego odpoczynku ale też i poznawania śladów Boga zapisanych w świecie stworzonym.  W okresie wakacyjnym nie odprawiamy Mszy św. o godz. 13.15 dla dzieci. Wznowimy je po wakacjach.

4. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna jest w środy i piątki po  Mszach św. wieczornych. Możliwość spowiedzi po zgłoszeniu w zakrystii.

5. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Mateusz Gawęda, kawaler z Czaplinka w par. tutejszej i Monika Grądzka, panna z par. św. Józefa w Legionowie – zapowiedź druga. Narzeczonych polecamy modlitwie wiernych.                      6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii są do nabycia tygodniki „Gość Niedzielny” i „Niedziela”. Do odbioru jest również podwójny, wakacyjny numer miesięcznika „Różaniec”. Jego cena wynosi 8,50 zł. W okresie wakacyjnym nie wydajemy naszego tygodnika parafialnego. Kolejny numer ukaże się 5 września.

Niedziela, XVII Tydzień zwykły
Rok B, I