• ółążść‡

 

Znalezione obrazy dla zapytania koło przyjaciół radia maryja logo


Koło Przyjaciół Radia Maryja

informuje, ze w dniu 19 września 2018

o godz. 19.00 (środa) po Nowennie do MBNP

w salce katechetycznej na plebanii

odbędzie się spotkanie organizacyjne

ws. wyjazdu do Zakopanego w dniach:

05-06-07.10. 2018 r.

(piątek – sobota - niedziela).

Wpłacamy zaliczkę w kwocie 220 zł. 

 

Dzisiaj jest

wtorek,
25 września 2018

(268. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń:
368672

Wyszukiwanie

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 1.07.2018 r.

XIII Niedziela Zwykła

 

1.Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 10.00 Procesja Eucharystyczna a po Mszy św. o 12.00 spotkanie Kół Różańcowych i wymiana tajemnic różańcowych. Intencja różańcowa na miesiąc lipiec: O bezpieczne wakacji dla dzieci i młodzieży naszej parafii. Taca inwestycyjna przeznaczona będzie na wymianę oświetlenia prezbiterium w kościele Dziś po raz ostatni odprawimy Mszę Św. o godz. 13.15 dla dzieci. Wznowimy je po wakacjach.                                                                                   .                                                                                      
2. Dziękujemy nowożeńcom Mariuszowi i Justynie za posprzątanie kościoła i ubranie ołtarzy kwiatami na dzisiejszą niedzielę. Na przyszłą niedzielę prosimy o to ponownie mieszkańców Dębówki.                                                                                                                                                                                                                                                

3. W tym tygodniu wypada I Piątek i I Sobota miesiąca. W Sobikowie spowiedź od godz. 17.30 a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem. W Czachówku spowiedź od godz. 19.00 i Msza św. Od godz. 9.30 pójdziemy z Komunią św. do chorych. W I Sobotę miesiąca o godz. 7.10 zapraszamy na Godzinki a o 7.30 na Mszę św. o Niep. Sercu Maryi. Po Mszy Św. odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.                                

4. Trwają wakacje.Młodzieży i dzieciom życzymy aby były one dla nich czasem radosnego odpoczynku ale też i poznawania śladów Boga zapisanych w świecie stworzonym.
5. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna jest w środy i piątki po  Mszach św. wieczornych.    
6.
Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:  – Łukasz Szymański, kawaler z Czachówka i Agnieszka Paulina Kabulska, panna z Czaplinka, oboje z par. tutejszej - zapowiedź druga.  – Karol Jan Trzeciak, kawaler z Czarnego Lasu w par. tutejszej i Paulina Magda Talacha, panna z Baniochy - zapowiedź druga. Narzeczonych polecamy modlitwie wiernych. 
7.Koło Przyjaciół RM informuje, że są jeszcze wolne miejsca do Częstochowy i Gidli w dniu 8 lipca /niedziela/. Z uwagi na ilość chętnych pojedzie dwa pojazdy. Wyjazd autokaru z Czachówka przy szkole godz. 05.40 i z Sobikowa przy kościele godz. 06.00. Wyjazd  busa z Linina 05.40 i z Sobikowa 6.00.                                                                                   
8. Koło Przyjaciół RM informuje również, że spotkanie dla wyjeżdżających do Augustowa na Różaniec na wodzie, będzie w salce katechetycznej na plebanii w dniu 25 lipca /środa/ o godz. 18.30 po nowennie do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Na spotkaniu wpłacamy całość lub pozostałą kwotę do wyjazdu.A dla wyjeżdżających do Szwecji spotkanie w salce katechetycznej odbędzie się w dniu 07 lipca /sobota/ o godz. 08.30. Na kartkach przynosimy dane z osobowe z nr. Pesel.                                                         
9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii są do nabycia „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.  Do odbioru jest również podwójny, wakacyjny numer miesięcznika „Różaniec”. Jego cena wynosi 8,- zł.

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 8.07.2018 r.

XIV Niedziela Zwykła

 

1.W okresie wakacyjnym nie odprawiamy Mszy Św. o godz. 13.15 dla dzieci. Wznowimy je po wakacjach, we wrześniu.                                                                                   
2.
Dziękujemy mieszkańcom Dębówki za posprzątanie kościoła i ubranie ołtarzy kwiatami na dzisiejszą niedzielę. Na przyszłą niedzielę prosimy o to nowożeńców.                                                                                                                                                                                                                                                

3. Rozpoczęły się gorące dni. Prosimy o zadbanie o właściwy strój do kościoła bez odkrytych ramion, szortów i krótkich spodenek. Właściwy strój to wyraz szacunku dla miejsca i osób uczestniczących w nabożeństwach.

4. Trwają wakacje.Młodzieży i dzieciom życzymy aby były one dla nich czasem radosnego odpoczynku ale też i poznawania śladów Boga zapisanych w świecie stworzonym.
5. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna jest w środy i piątki po  Mszach św. wieczornych. 
6. Koło Przyjaciół RM informuje, że spotkanie dla wyjeżdżających do Augustowa na Różaniec na wodzie, odbędzie się w salce katechetycznej na plebanii w dniu 25 lipca /środa/ o godz. 18.30 po nowennie do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Na spotkaniu wpłacamy całość lub pozostałą kwotę do wyjazdu.
7. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: – Rafał Bogusz, kawaler z Zalesia Dolnego i Malwina Walicka, panna z Krępy w par. tutejszej - zapowiedź pierwsza. Narzeczonych polecamy modlitwie wiernych. 
8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii są do nabycia „Gość Niedzielny” i „Niedziela”. 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKE – 15.07.2018 r.

XV Niedziela Zwykła

 

Znalezione obrazy dla zapytania xv niedziela zwykła

 

 

1. W okresie wakacyjnym nie odprawiamy Mszy Św. o godz. 13.15 dla dzieci. Wznowimy je po wakacjach, we wrześniu.                                                                                 

2. Dziękujemy nowożeńcom Mateuszowi i Klaudii oraz Justynie i Marcinowi za posprzątanie kościoła i ubranie ołtarzy kwiatami na dzisiejszą niedzielę. Na przyszłą niedzielę prosimy o to mieszkańców Grobic.                                                                                                                                                                                                                                              3. Jutro obchodzimy wspomnienie NMP z Góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej. Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z góry Karmel przypomina nam o szczególnym przywileju, jakim jest karmelitański szkaplerz. Matka Boża ofiarowując go, związała z nim obietnicę, że każdego, który będzie go pobożnie nosił, wybawi z czyśćca w pierwszą sobotę po jego śmierci. Ta obietnica przyczyniła się bardzo do rozpowszechnienia się nabożeństwa do Matki Bożej szkaplerznej. Jej czcicielem był również papież św. Jan Paweł II, który już od młodości nosił znak Jej szczególnej opieki.                                                     

4. Trwają wakacje. Naszym gościom oraz młodzieży i dzieciom życzymy aby były one dla nich czasem radosnego odpoczynku ale też i poznawania śladów Boga zapisanych w świecie stworzonym.                                                                                                                       

5. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna jest w środy i piątki po  Mszach św. wieczornych.                                                                                                                      6. W środę 25 lipca obchodzić będziemy wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Z tej okazji tradycyjnie w przyszłą niedzielę 22 lipca po wszystkich Mszach św. odbędzie się poświęcenie pojazdów. Ofiary zbierane do puszek przeznaczone będą jak zwykle na rzecz Fundacji „MIVA” na zakup środków transportu dla misjonarzy. 

7. Koło Przyjaciół RM informuje, że spotkanie dla wyjeżdżających do Augustowa na Różaniec na wodzie, odbędzie się w salce katechetycznej na plebanii w dniu 25 lipca /środa/ o godz. 18.30 po nowennie do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Na spotkaniu wpłacamy całość lub pozostałą kwotę do wyjazdu.                                                              8. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:                                                                                                                                                                                                                    – Rafał Bogusz, kawaler z Zalesia Dolnego i Malwina Walicka, panna z Krępy w par. tutejszej - zapowiedź druga.                                                                                                             Narzeczonych polecamy modlitwie wiernych.                                                                                                                                                                                                                    9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii są do nabycia „Gość Niedzielny” i „Niedziela” z trzech tygodni.  

 

Znalezione obrazy dla zapytania co bóg złączył człowiek niech nie rozdziela

23 września podczas wszystkich Mszy św.

odbędzie się uroczyste odnowienie

przyrzeczeń małżeńskich.

Zapraszamy małżonków

do jak najliczniejszego

udziału w ich odnowieniu. 

Uwaga

Znalezione obrazy dla zapytania rocznica i komunii świętej

23 września o godz. 13:15

rozpoczęcie przygotowania do

Rocznicy I Komunii Św. dla dzieci klas IV.

Na Mszę św. zapraszamy również ich rodziców

aby omówić sprawy organizacyjne. 

Święta

Wtorek, XXV Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni

Zegar

Sonda

Czego szukasz na naszym serwisie?

Ogłoszeń parafialnych

Intencji mszalnych

Godzin nabożeństw

Danych teleadresowych

Godzin pracy Biura Parafialnego

Aktualności

Zdjęć z wydarzeń parafialnych