Znalezione obrazy dla zapytania wigilia

Parafialny Zespół Caritas wspólnie
z Kołem Przyjaciół Radia Maryja
organizuje 17 grudnia o godz. 15.00
Wigilię dla Samotnych.
Zapisy na wigilie
w zakrystii lub kancelarii.

Opłatek

Nasz organista p. Tomasz rozpoczął roznoszenie opłatków na stół wigilijny. Prosimy o życzliwe przyjęcie p. Tomasza. W naszej parafii opłatki roznosi tylko on. Przestrzegamy przed oszustami.

12 grudnia 2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 08.10.2017 r.

XXVII Niedziela Zwykła

1. Dziś o godz. 18.00 Msza Święta i spotkanie dla Kandydatów do Bierzmowania. Młodzież i osoby dorosłe, które chciałby rozpocząć przygotowanie, a jeszcze nie wypełniły formularza z prośbą o jego rozpoczęcie, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Obchodzimy XVII Dzień Papieski pod hasłem: Idźmy naprzód z nadzieją. Po Mszach św. prowadzona jest zbiórka do puszek dla stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.  Za tydzień przeprowadzona będzie zbiórka do puszek z przeznaczeniem na remont zniszczonej w pożarze  zabytkowej katedry w Gorzowie Wielkopolskim.

2.Dziękujemy mieszkańcom Sierzchowa i Ługówki za posprzątanie kościoła i jego otoczenia oraz ubranie ołtarzy kwiatami na dzisiejszą niedzielę. Na przyszłą niedzielę prosimy o to mieszkańców Gabryelina i Ławek.

3 Trwa miesiąc październik. W październiku zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa różańcowe odprawiane w Sobikowie codziennie o godz. 17.30 a, w Czachówku o godz. 19.00. Tam w środę poprzedzone będzie one Mszą św. Jak poprzednio prosimy dzieci i młodzież o kartki z nazwiskamitych, które chciałyby w kolejnych dniach gościć na całą dobę figurkę Matki Bożej w swoim domu.

4. W tym tygodniu odbędzie się spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania w grupie II p. Krystyny Borowskiej: w piątek 13 marca o godz. 18.00 Rok I i Rok II.

5.  W przyszłą niedzielę o godz. 13:15 spotkanie dla dzieci klas III w ramach przygotowania do przyjęcia I Komunii Św. Podczas Mszy Św. dzieci otrzymają indeksy. Po Mszy św. konferencja dla ich rodziców.

6. Ks. Michał zaprasza w sobotę 21 października młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania na pielgrzymkę do Krakowa i Łagiewnik. Koszt 60,zł. Zapisy u ks. Michała i w zakrystii.

7. Gminna Rada Seniorów, Sołtysi Wsi Obręb, Cendrowice, Czachówek, Czaplin, Czaplinek, Dębówka, Sobików i Wincentów serdecznie zapraszają Seniorów 60 + w sobotę 21 października o godz. 16.00 na II - gie spotkanie z cyklu „Bądźmy razem - twórzmy wspólnotę”. Spotkanie odbędzie się w Agroturystyce „Gajówka” , Obręb, ul. Kasztanowa 98. Zapisy u swojego sołtysa do 12 października 2017 r. Możliwość dowozu.

8. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: - Tomasz Łukasz Jankowski, kawaler z Czachówka w par. tutejszej i Kinga Chmielewska, panna z parafii w Kędzierówce. Zapowiedź pierwsza. Narzeczonych polecamy modlitwie wiernych.

9. Stowarzyszenie „Nasza Parafia”, Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Parafia Św. Stanisława BM w Sobikowie dla uczczenia Pontyfikatu św. Jana Pawła II zapraszają 14 października do wzięci audziału w VII Papieskim Turnieju szóstek piłkarskich w trzech kategoriach, do 10 lat, 15 lat i dorośli. Początek o godz. 14.00.

10.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii jest do nabycia „Gość Niedzielny” i „Niedziela”. Do „Niedzieli” dołączony jest podręczny informator o „Nowennie Pompejańskiej”. Na stoliczku pod chórem wyłożony jest nasz tygodnik „Wieści Parafialne”

Obóz zimowy

Murzasichle 2018

Znalezione obrazy dla zapytania obóz zimowy

Ksiądz Mariusz zaprasza dzieci i młodzież

na wyjazd zimowy do Murzasichla

w dniach 13.01. - 20.01. 2018 r.

Koszt obozu wynosi 1100 zł.

W cenę obozu wliczony jest:

instruktor jazdy na nartach,

transport autokarem, posiłki:

śniadania i obiadokolacje,

ubezpieczenie, kulig, ognisko,

wyjazd na baseny termalne,

wypożyczenie sprzętu narciarskiego,

karnety zjazdowe na stoku.

Przy zapisach wpłacamy zaliczkę

w kwocie 300 zł. Spotkanie organizacyjne

dla rodziców odbędzie się 21 grudnia o 19.00.

Na spotkaniu wpłacamy pozostałą kwotę.

Osoby zainteresowane prosimy

o zgłoszenia w zakrystii.

UWAGA!!!

W tym tygodniu odbędzie się spotkanie formacyjne w grupach dla kandydatów do bierzmowania, Grupa formacyjna III 15 grudnia w Czachówku spotkanie formacyjne dla Kandydatów do Bierzmowania z gr. p. Anny Bulder i p. Jana Hulanickiego. O godz. 18:00 rok I i rok II

RORATY 2017

Serdecznie zapraszamy w Adwencie na

Roraty. W naszej parafii Msza Św. Roratnia

sprawowana będzie w: poniedziałki, wtorki,

czwartki i soboty o godz. 7:00, w środy i

piątki o 18:00. W Czachówku w piątki o

godz. 19:00.

Wtorek, II Tydzień Adwentu Rok B, II Dzień Powszedn

Czy weźmiesz udział w tegorocznych Roratach?