Opłatek

Nasz organista p. Tomasz rozpoczął roznoszenie opłatków na stół wigilijny. Prosimy o życzliwe przyjęcie p. Tomasza. W naszej parafii opłatki roznosi tylko on. Przestrzegamy przed oszustami.

poniedziałek,
20 listopada 2017

Parafialna Rada Duszpasterska

Zgodnie z Kodeksem Prawa Kanonicznego Radę Parafialną powołuje proboszcz, a wybór zatwierdza Ordynariusz Diecezji. Duszpasterska Rada Parafialna jest organem doradczym i wspomagającym proboszcza we wszystkich sprawach dotyczących parafii oraz wysuwanie propozycji i wniosków zmieniających w doskonaleniu pracy parafialnejnie jest po to, by kierować parafią. Ma jednak ona głos doradczy w potęgowaniu działalności duszpasterskiej.

Zebrania Rady Parafialnej zwołuje ks. Proboszcz, o terminie spotkania informuje w ogłoszeniach parafialnych. Spotkania te odbywają się w zależności od potrzeb, w naszej parafii są zwoływane kilka razy w ciągu roku.

Obecny skład Parafialnej Rady Duszpasterskiej:

1. Ks. Prałat Włodzimierz Czerwiński - Przewodniczący

2. Ignacy Krawczyk - Delegat ks. Proboszcza do koordynowania prac Rady duszpasterskiej

3. Ks. Mariusz Białęcki

4. Krzysztof Smakoszewski

5. Danuta Chmielewska

6. Halina Miesiak

7. Artur Książek

8. Iwona Matysiak

9. Jan Hulanicki

10. Ryszard Rosłon

11. Krystyna Borowska

12. Maria Fiejka

Uwaga!!!

W niedzielę 26 listopada br. o godz. 13:15 Mszy św. i spotkanie dla dzieci Rocznicowych z klas IV i ich rodziców.

Poniedziałek, XXXIII Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie św