Ogłoszenia | parafia-moszczanica

18  lipca 2021 r. XVI Niedziela Zwykła

XVI niedziela zwykła - Homilie Rok B 2017/18 - www.slowo.redemptor.pl

1. Dziękujemy nowożeńcom Robertowi i Małgorzacie oraz Łukaszowi i Monice za posprzątanie kościoła i ubranie ołtarzy kwiatami na dzisiejszą niedzielę. Na przyszłą niedzielę prosimy o to również nowożeńców.

2. 5 lipca b.r. ks. Kard. Kazimierz Nycz przesłał do parafii list w sprawie szczepień przeciw COWID – 19. Można z nim zapoznać się na stronach internetowych Archidiecezji Warszawskiej. Jest on również wywieszony na tablicy ogłoszeń przed kościołem.

3. Trwają wakacje.Młodzieży i dzieciom życzymy aby były one dla nich czasem radosnego odpoczynku ale też i poznawania śladów Boga zapisanych w świecie stworzonym. W okresie wakacyjnym nie odprawiamy Mszy św. o godz. 13.15 dla dzieci. Wznowimy je po wakacjach.

4. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna jest w środy i piątki po Mszach św. wieczornych. Możliwość spowiedzi po zgłoszeniu w zakrystii.

5. W niedzielę 25 lipca obchodzić będziemy wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Z tej okazji tradycyjnie po wszystkich Mszach św. odbędzie się poświęcenie pojazdów. Ofiary zbierane do puszek przeznaczone będą jak zwykle na rzecz Fundacji „MIVA” na zakup środków transportu dla misjonarzy.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii są do nabycia tygodniki „Gość Niedzielny” i „Niedziela”. Do odbioru jest również podwójny, wakacyjny numer miesięcznika „Różaniec”. Jego cena wynosi 8,50 zł. W okresie wakacyjnym nie wydajemy naszego tygodnika parafialnego. Kolejny numer ukaże się 5 września.

Niedziela, XVII Tydzień zwykły
Rok B, I