Jak co roku możesz sprawić, że 1% Twojego podatku dochodowego trafi nie do wspólnego worka podatkowego a bezpośrednio do ludzi potrzebujących pomocy.

Zaufaj nam! Zrobimy dobry użytek z Twoich pieniędzy. Przekaż swój 1% na Parafialny Zespół Caritas! Aby zadysponować na rzecz Caritas Archidiecezji Warszawskiej z przeznaczeniem na nasz PZC kwotą jednego procenta swojego podatku dochodowego należy:

• znaleźć w formularzu PIT część zatytułowaną: „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego”;
  • wpisać pod odpowiednią pozycją numer KRS Caritas AW –  0000225750;
  •  wpisać pod następną pozycją kwotę 1% podatku należnego, wynikającego z zeznania podatkowego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół. Następnej w części zeznania zatytułowanej „Informacje uzupełniające”:
  • pod odpowiednią pozycją wskazać: działalność Parafialnego Zespołu Caritas w  parafii św. Stanisława w Sobikowie
  • pod następną pozycją przez postawienie krzyżyka wyrazić zgodę na przekazanie przez Urząd Skarbowy do Caritas AW Twojego imienia, nazwiska, adresu i wysokości przekazanej kwoty, co umożliwi nam zadysponowanie środkami na cel szczegółowy .

Wypełnij swoje zeznanie podatkowe. Będziesz je mógł potem wydrukować lub przesłać bezpośrednio do Urzędu Skarbowego jako e-deklarację.

W imieniu potrzebujących dziękujemy!

Elżbieta Talarek

Prezes Parafialnego Zespołu Caritas

RORATY 2018

Serdecznie zapraszamy w Adwencie na

Roraty. W naszej parafii Msza Św. Roratnia

sprawowana będzie w: poniedziałki, wtorki,

czwartki i soboty o godz. 7:00, w środy i

piątki o 18:00. W Czachówku w piątki o

godz. 19:00.

Nasz organista p. Tomasz rozpoczął

roznoszenie opłatków na stół wigilijny.

Prosimy o życzliwe przyjęcie p. Tomasza.

W naszej parafii opłatki roznosi tylko on.

Przestrzegamy przed oszustami.

Środa, II Tydzień Adwentu