Opłatek

Nasz organista p. Tomasz rozpoczął roznoszenie opłatków na stół wigilijny. Prosimy o życzliwe przyjęcie p. Tomasza. W naszej parafii opłatki roznosi tylko on. Przestrzegamy przed oszustami.

poniedziałek,
20 listopada 2017

Zespół

Zespół Genezis powstał w 2010 r.  jako przede wszystkim żeński chór. Z czasem jego brzmienie zostało wzbogacone o głosy męskie. Inicjatorem był ksiądz wikariusz Arkadiusz Majewski.  Przed 2010 roku istniał w parafii chór młodzieżowy, jednak ze względu na bardzo małą liczbę uczestników, działalność została zawieszona. Ksiądz Arkadiusz reaktywował chór w zespół Genezis.

W ciągu trzyletniej działalności zespół wielokrotnie uświetniał uroczystości kościelne. Brał udział w konkursie Piosenki Kościelnej „Venite Adoremus”, organizowanym w parafii w Sobikowie. Genezis przygotowuje wspólne z wiernymi czuwania i adoracje przed Wielkanocą, prowadzi wybrane nabożeństwo różańcowe oraz drogę krzyżową. Również na prośbę Państwa Młodych ubogaca msze ślubne lub msze zarezerwowane przez wiernych. Należy także pamiętać o koncertach, które organizuje zespół. Ostatni koncert był dla Dawida, dochód z niego został przeznaczony na leczenie chłopca.

Zespół cały czas przyjmuje do swojego grona nowych uczestników.

Uwaga!!!

W niedzielę 26 listopada br. o godz. 13:15 Mszy św. i spotkanie dla dzieci Rocznicowych z klas IV i ich rodziców.

Poniedziałek, XXXIII Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie św