Znalezione obrazy dla zapytania uwaga  gif

 

Bezpośrednie przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Młodzież zapraszamy: - 27 kwietnia o godz. 19.00 na pierwszą próbę - 4 maja o godz. 18.40 na drugą próbę liturgiczną - 7 maja o godz. 18.30 na trzecią próbę liturgiczną ze świadkami i od godz. 19.00 na spowiedź - 8 maja godz. 17.30 Sakrament Bierzmowania udzielany przez JE ks. bpa Michała Janochę 

 

Dzisiaj jest

piątek,
26 kwietnia 2019

(116. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń:
616413

Wyszukiwanie

28 kwietnia 2019 r.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Znalezione obrazy dla zapytania jezu ufam tobie gif

 

Z okazji Święta Miłosierdzia Bożego odprawimy dodatkową Mszę św. o godz. 15.00. Rozpoczniemy ją Koronką do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy. Dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania obecność obowiązkowa. Tego dnia ks. Michał rozprowadzać będzie swoją książkę o wędrowaniu po górach oraz modlitewniki. 

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania życzenia wielkanocne proboszcza gif 

Zapraszamy do galerii, a w niej fotorelacja p. Kazimierza Duszy z wizytacji kanonicznej J.E. ks. Kard. Kazimierza Nycza w naszej parafii.

PROGRAM WYCIECZEK I PIELGRZYMEK

organizowanych przez Koło Przyjaciół Radia Maryja

w 2019 roku.

 

Znalezione obrazy dla zapytania Koło Przyjaciół Radia Maryja

 

3.        „SUDETY SKARBY SKALNEGO ŚWIATA”  - 01-02-03-04 maj (środa, czwartek, piątek sobota). Wambierzyce, Bardo, Kudowa Zdrój - zwiedzanie kaplicy czaszek, Jaskini Niedźwiedziej, Skalnego miasta w Czechach, kopalni złota z przesiewaniem złota.  Nocleg w Radkowie. Koszt  ok. 500 zł + 300 Czeskich  Koron.

 

4.       SZWECJA W PIGUŁCE – GDYNIA – Karlskrone - Kalmar - Olandia - Karlskrone - GDYNIA – 04 -05 – 06 czerwiec  2019 r. (wtorek, środa, czwartek). Wyjazd autokarem z Sobikowa do Gdyni. Zwiedzanie Westerplatte. Z Gdyni promem do Szwecji. Zwiedzanie atrakcji w Olandii i Kalmarze z przewodnikiem, bufet szwedzki, rozrywki na promie, powrót promem do Gdyni  i Gdańska. Zwiedzenie Muzeum II Wojny Światowej. Powrót autokarem do Sobikowa. W cenie pakietu, transport, przewodnik, 2 obiady na lądzie, śniadanie i kolacja na promie,  ubezpieczenie.  Koszt 580zł.  Zaliczkę 100 zł wpłacamy na najbliższym spotkaniu w styczniu

5.       CZĘSTOCHOWA – GIDLE  - 8 lipca (niedziela). Spotkanie Rodzin Radia Maryja.  Koszt ok. 60 zł.

 

6.       AUGUSTÓW – SUWAŁKI 15 – 16 sierpień 2019r.(czwartek - piątek) „Wodne ścieżki św. Jana Pawła II”. W programie „Różaniec na wodzie” Augustów- Sudzieniczna, miejsce na łodzi, transport, nocleg w hotelu, posiłki , ubezpieczenie, przewodnik. Koszt ok. 290 zł. Zaliczka 150 zł. wpłacana do końca kwietnia 2019 r.

 

7.       WYPOCZYNEK NAD MORZEM – ROWY – sierpień/wrzesień 2018 r. Dla seniorów i rodzin z dziećmi.  Zakwaterowanie w Ośrodku „Słowińska Perła” , jadalnia w pobliżu noclegu, wygodne 50 m dojście do morza, lekarz, sala gier, basen, ping-pong itp.

Cena dla dorosłych 1000 zł, dzieci do lat 3  - 200 zł., dzieci do lat 7 - 350 zł. i do lat 10 – 500 zł.  W cenie pakietu przejazd w dwie strony, wyżywienie (3 posiłki), ubezpieczenie,  wycieczka do Ustki, Słupska, bankiet, ognisko. Zaliczka 300 zł,  dzieci  150 zł.

 

8.       Sudety ( II Cz.) KRZESZÓW – KSIĄŻ – ŚWIDNICA - PRAGA – KŁODZKO - październik . Fortyfikacje III Rzeszy  RIESE (Olbrzym) w Górach Sowich. Koszt do ustalenia

 

9.       KODEŃ – PRATULIN – MOKOBODY _ BUDZIESZYN listopad.

Koszt do ustalenia

  

10.   TORUŃ 7 grudzień 2019 r. wyjazd na XXVIII rocznicę powstania Rada Maryja   

 

 

 

Witamy na stronie parafii św. Stanisława BM w Sobikowie

Święta

Piątek, Oktawa Wielkanocna
Rok C, I
Piątek w oktawie Wielkanocy

Zegar

Sonda

Czego szukasz na naszym serwisie?

Ogłoszeń parafialnych

Intencji mszalnych

Godzin nabożeństw

Danych teleadresowych

Godzin pracy Biura Parafialnego

Aktualności

Zdjęć z wydarzeń parafialnych